Relacje z poprzednich edycji
Relacje z Ogólnopolskich Kongresów Prawa Pracy
Poprzednie edycje
V edycja, rok 2015
Efektywne zarządzanie talentami gwarancją sukcesu Twojej firmy

Wiemy, jak trudno jest znaleźć i zatrudnić dobrego pracownika, jak skomplikowane jest zarządzanie ludźmi, ilu problemów przysparza utrzymanie skutecznej komunikacji w firmie. Ale wiemy też jak wykorzystując odpowiednie narzędzia rozwiązać te problemy i podnieść zyski w Twojej firmie. Na wszystkie nurtujące Was pytania odpowiedzieliśmy podczas naszego wydarzenia.

Po powitalnej kawie Ekspert Most Wanted opowiedział o zarządzaniu talentami. Następnie Anna Macnar wyjaśniła czym jest marka pracodawcy w odniesieniu do pozyskiwania talentów. Rafał Piotr Solski i Jarosław Korku swoją prelekcją kontynuowali temat talentów w organizacji. Opowiedzieli o co chodzi w brandingu, a także czym jest i jak stosować Quintessential Marketing. Po przerwie kawowej Grzegorz Filipowicz wyjaśnił dlaczego pozyskiwanie talentów jest kluczem do budowania silnej grupy pracowników. Odpowiedział na pytania „jak zarządzać talentami”, a także w jaki sposób diagnozować talenty. Następnie Daniel Kowalski wygłosił fascynująca prelekcję dotyczącą coachingu. Po przerwie lunchowej Agnieszka D. Michalczyk zaprezentowała niezwykle ciekawą prelekcje dotyczącą wizerunku w biznesie. Następnie Magdalena Nowacka wyjaśniła jak zarządzać dojrzałymi pracownikami. Na koniec Izabela Gielnicka podała przepis na zbudowanie efektywnego zespołu. Po zakończeniu wszystkich prelekcji odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez firmę Pakiety Marzeń i firmę Wel.

Wszyscy uczestnicy mieli szansę aktywnego udziału w warsztatach, a także możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej podczas konferencji.