Relacje z poprzednich edycji
23-24 listopada 2017, Warszawa
HR na szpilkach 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji HR na szpilkach, która odbędzie się 23-24 listopada 2017. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są współczesne wyzwania HR, z jakimi te działy będą musiały zmierzyć się w 2018 roku.

Kiedy?
23-24 listopada 2017
Gdzie?
Hotel Belweder Rezydencja Klonowa ***
ul. Flory 2
00-586 WarszawaZobacz dojazd
Cena kongresu
299 zł + VAT Cena obejmuje: uczestnictwo w całodziennym wydarzeniu, lunch oraz przerwy kawowe. Materiały szkoleniowe zostaną udostępnione w wersji elektronicznej.
Cena warsztatu
490 zł + VAT dla Klientów MW
590 zł + VAT dla pozostałych Cena obejmuje: uczestnictwo w warsztacie, materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe.
 • Prelegenci

  Magda Zamojska
  PROWADZĄCA Menedżer i współzałożyciel #StyleSchool Experience Academy. Od 18 lat Trenerka w dziedzinie komunikacji behawioralnej (pozawerbalnej) i Neurolingwistyki w procesach relacyjnych (negocjacyjnych, sprzedażowych i rekrutacyjnych.) Master Trener, Coach i Mentor w zakresie szeroko pojętego rozwoju. Praktyk biznesowy w zakresie tworzenia projektów zarządzania systemowego i wdrażania. Specjalista w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Ekspert współpracujący z TVN Style i TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów „W poszukiwaniu piękna”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej Sposób na”.
 • Prelegenci

  Karol Zamojski
  PROWADZĄCY Współzałożyciel i menedżer Zakładu Napraw Biznesowych, marki zajmującej się diagnostyką biznesową, planowaniem strategicznym i szkoleniami wdrożeniowymi dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz organizacją konferencji naukowo-biznesowych, należącej do #pkw_group. Filozof i ekonomista. Od kilkunastu lat wykładowca, min. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnie wykładowca w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego. Praktyk biznesu, przedsiębiorca, doradca i mentor zarządów przedsiębiorstw, członek zespołów eksperckich przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wieloletni ekspert ...
 • Prelegenci

  Anna Mikulska
  PRELEGENT Employer brandingiem zajmuje się od 2003 roku, pracowała w tym obszarze w korporacjach z branży konsultingowej i FMCG. Jest współzałożycielką agencji MJCC, specjalizuje się w prowadzeniu projektów badawczych i strategicznych związanych z employer brandingiem i budowaniem zaangażowania. Wraz ze swoimi klientami zdobywała nagrody takie jak Employer Branding Excellence Awards, Złote Spinacze czy Pióro Roku.
 • Prelegenci

  Maja Gojtowska
  PRELEGENTKA Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na swojej stronie www.gojtowska.com.
 • Prelegenci

  Alicja Gotowczyc
  Współzałożyciel i Prezes Forum Mentorów, wieloletni menedżer specjalizujący się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej w międzynarodowych firmach. Certyfikowany RM Master (Riess Motivation Profile), Biznes Coach (ICC, Erickson College ICF).
 • Prelegenci

  Magdalena Malicka
  PRELEGENTKA Szef programowy Studia Komunikacji, Rozwoju i Zmiany (SKRZ), wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, master business&life coach supervisor, trener, szkoleniowiec, praktyk biznesu. Po latach pracy w korporacjach i osobistej przemianie, postanowiła jako wykładowca, trener, coach i praktyk biznesu dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, inspirując ich do zmiany, pokonywania słabości oraz realizacji marzeń i planów.
 • Prelegenci

  Katarzyna Janas
  PRELEGENTKA Założycielka Instytutu Durkalskiego RMP Polska, jedynego w Polsce licencjonowanego partnera profesora Stevena Reissa. Ekspert z zakresu motywacji, w swojej pracy wykorzystuje Reiss Motivation Profile - narzędzie do pomiaru i analizy motywacji wewnętrznej.
 • Prelegenci

  Anna Miotk
  PRELEGENTKA Od 2014 jest dyrektorem ds. komunikacji w firmie Polskie Badania Internetu. Równocześnie pracuje jako nauczyciel akademicki w Instytucie Dziennikarstwa i Edukacji Medialnej UKSW. Jej doświadczenia zawodowe obejmują też kierowanie rozwojem systemu monitoringu mediów oraz konsulting PR. Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce, wcześniej ukończyła studia magisterskie z socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. Trenerka biznesu, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i PR. Autorka książek “Badania w public relations”, “Skuteczne social media”, „Nowy PR”, licznych publikacji w mediach branżowych oraz bloga www.annamiotk.pl.
Zapisz się już teraz

Kliknij w link i wypełnij krótki formularz.

Organizator potwierdzi Twoje uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy, w wiadomości e-mailowej.

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ
Partner biznesowy
Sponsor nagród
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni