Relacje z poprzednich edycji
23-24 listopada 2017, Warszawa, 23 listopada konferencja - brak wolnych miejsc, warsztat 24 listopada - miejsca wyprzedane, II termin warsztatu - 5 grudnia
HR na szpilkach 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji HR na szpilkach, która odbędzie się 23-24 listopada 2017. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są współczesne wyzwania HR, z jakimi te działy będą musiały zmierzyć się w 2018 roku.

Kiedy?
23-24 listopada 2017
Gdzie?
Hotel Belweder Rezydencja Klonowa ***
ul. Flory 2
00-586 WarszawaZobacz dojazd
Cena kongresu
299 zł + VAT Cena obejmuje: uczestnictwo w całodziennym wydarzeniu, lunch oraz przerwy kawowe. Materiały szkoleniowe zostaną udostępnione w wersji elektronicznej.
Cena warsztatu
490 zł + VAT dla Klientów MW
590 zł + VAT dla pozostałych Cena obejmuje: uczestnictwo w warsztacie, materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe.
 • Prelegenci

  Katarzyna Piekut
  PROWADZĄCA Kierownik Działu Sprzedaży w Grupa Most Wanted! Sp. z o.o. z branżą HR związana od ponad 7 lat; doświadczenie zawodowe zdobywała w największych międzynarodowych firmach rekrutacyjnych, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziałach Zarządzania oraz Prawa i Administracji, certyfikowany trener biznesu. Posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zarządzania projektami w branży HR m.in. projekty rekrutacji masowych. Interesuje się tematyką controllingu w HR i rozwoju talentów.)
 • Prelegenci

  Anna Mikulska
  PRELEGENTKA Employer brandingiem zajmuje się od 2003 roku, pracowała w tym obszarze w korporacjach z branży konsultingowej i FMCG. Jest współzałożycielką agencji MJCC, specjalizuje się w prowadzeniu projektów badawczych i strategicznych związanych z employer brandingiem i budowaniem zaangażowania. Wraz ze swoimi klientami zdobywała nagrody takie jak Employer Branding Excellence Awards, Złote Spinacze czy Pióro Roku.
 • Prelegenci

  Maja Gojtowska
  PRELEGENTKA Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na swojej stronie www.gojtowska.com.
 • Prelegenci

  Alicja Gotowczyc
  PRELEGENTKA Współzałożyciel i Prezes Forum Mentorów, wieloletni menedżer specjalizujący się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej w międzynarodowych firmach. Certyfikowany RM Master (Riess Motivation Profile), Biznes Coach (ICC, Erickson College ICF).
 • Prelegenci

  Magdalena Malicka
  PRELEGENTKA Szef programowy Studia Komunikacji, Rozwoju i Zmiany (SKRZ), wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, master business&life coach supervisor, trener, szkoleniowiec, praktyk biznesu. Po latach pracy w korporacjach i osobistej przemianie, postanowiła jako wykładowca, trener, coach i praktyk biznesu dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, inspirując ich do zmiany, pokonywania słabości oraz realizacji marzeń i planów.
 • Prelegenci

  Katarzyna Janas
  PRELEGENTKA Założycielka Instytutu Durkalskiego RMP Polska, jedynego w Polsce licencjonowanego partnera profesora Stevena Reissa. Ekspert z zakresu motywacji, w swojej pracy wykorzystuje Reiss Motivation Profile - narzędzie do pomiaru i analizy motywacji wewnętrznej.
 • Prelegenci

  Anna Miotk
  PRELEGENTKA Od 2014 jest dyrektorem ds. komunikacji w firmie Polskie Badania Internetu. Równocześnie pracuje jako nauczyciel akademicki w Instytucie Dziennikarstwa i Edukacji Medialnej UKSW. Jej doświadczenia zawodowe obejmują też kierowanie rozwojem systemu monitoringu mediów oraz konsulting PR. Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce, wcześniej ukończyła studia magisterskie z socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. Trenerka biznesu, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i PR. Autorka książek “Badania w public relations”, “Skuteczne social media”, „Nowy PR”, licznych publikacji w mediach branżowych oraz bloga www.annamiotk.pl.
 • Prelegenci

  Stella Brala
  PRELEGENTKA Certyfikacja pierwszego i drugiego stopnia trenera umiejętności psychospołecznych przyznana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka SWPS. Posiada doświadczenie w realizacji ponad 8000 godzin szkoleniowych z zakresu doskonalenia kompetencji miękkich i menedżerskich. Prowadzi treningi i szkolenia dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich oraz kształtowania kultury organizacyjnej. Wspiera w projektach rozwojowych, rekrutacyjnych, sprzedażowych, prowadzi konsultacje dla menedżerów i HR.  
Zapisz się już teraz

Kliknij w link i wypełnij krótki formularz.

Organizator potwierdzi Twoje uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy, w wiadomości e-mailowej.

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ
Partner biznesowy
Sponsor nagród
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni