Relacje z poprzednich edycji
28-29 września 2017, Bydgoszcz
HR na szpilkach 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji HR na szpilkach, która odbędzie się 28-29 września 2017. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są współczesne wyzwania HR, z jakimi te działy będą musiały zmierzyć się w 2017 roku.

Kiedy?
28-29 września 2017
Gdzie?
Hotel Holiday Inn Bydgoszcz ****
ul. Grodzka 36
85-109 BydgoszczZobacz dojazd
Cena kongresu
199 zł + VAT Cena obejmuje: uczestnictwo w całodziennym wydarzeniu, lunch oraz przerwy kawowe. Materiały szkoleniowe zostaną udostępnione w wersji elektronicznej.
Cena warsztatu
490 zł + VAT dla Klientów MW
590 zł + VAT dla pozostałych Cena obejmuje: uczestnictwo w warsztacie, materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe.
 • Prelegenci

  Magda Zamojska
  PROWADZĄCA Menedżer i współzałożyciel #StyleSchool Experience Academy. Od 18 lat Trenerka w dziedzinie komunikacji behawioralnej (pozawerbalnej) i Neurolingwistyki w procesach relacyjnych (negocjacyjnych, sprzedażowych i rekrutacyjnych.) Master Trener, Coach i Mentor w zakresie szeroko pojętego rozwoju. Praktyk biznesowy w zakresie tworzenia projektów zarządzania systemowego i wdrażania. Specjalista w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Ekspert współpracujący z TVN Style i TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów „W poszukiwaniu piękna”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej Sposób na”.
 • Prelegenci

  Karol Zamojski
  PROWADZĄCY Współzałożyciel i menedżer Zakładu Napraw Biznesowych, marki zajmującej się diagnostyką biznesową, planowaniem strategicznym i szkoleniami wdrożeniowymi dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz organizacją konferencji naukowo-biznesowych, należącej do #pkw_group. Filozof i ekonomista. Od kilkunastu lat wykładowca, min. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnie wykładowca w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego. Praktyk biznesu, przedsiębiorca, doradca i mentor zarządów przedsiębiorstw, członek zespołów eksperckich przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wieloletni ekspert ...
 • Prelegenci

  B.Chruślicka - zdjęcie
 • Prelegenci

  Krystian Dryniak
  PRELEGENT Współzałożyciel i współwłaściciel agencji interaktywnej Social Media London StyleSp. zo.o. W sektorze mediów interaktywnych działa od 2005 r. Ekspert w dziedzinie zarządzania wizerunkiem firm w sferze digital oraz employerbrandingu online.Trener w Social Media Academy oraz wykładowca na Colegium Da Vinci w Poznaniu. Przez siedem lat mieszkał w Londynie zdobywając zawodowe szlify m.in. w agencji Link Humans, współtwórca Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na ponad 30 uczelniach w Polsce, współpracownik Business Centre Club, zapalony mówca i entuzjasta wystąpień publicznych. Pasjonat nowych technologii i mediów. Doradzał w zakresie social media, recruitment 2.0, employerbran ...
 • Prelegenci

  Dawid Stefaniak
  PRELEGENT Trener biznesu, psycholog, coach, iluzjonista, wykładowca, specjalista z zakresu komunikacji niewerbalnej oraz doradztwa wizerunkowego. Współtwórca projektu Progressment mającego na celu przekazywania praktycznej wiedzy psychologicznej dla kształtowania kompetencji biznesowych i społecznych. Autor wielu programów szkoleniowych z zakresu psychologii sprzedaży, psychologii motywacji i osiągania celów, psychologii komunikacji niewerbalnej, negocjacji oraz komunikacji interpersonalnej.
 • Prelegenci

  Marzena Jankowska
  PRELEGENTKA Trener biznesu, coach, przedsiębiorca. Absolwentka psychologii biznesu na Uniwersytecie Śląskim, a także studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami (Wyższa Szkoła Bankowa). Ukończyła Szkołę Trenerów METRUM w Katowicach, Kurs Mediacji w Polskim Centrum Mediacji oraz Szkołę Coachingu Menedżerskiego prowadzoną przez dr. Sławomira Jarmuża (Moderator). Od 10 lat prowadzi szkolenia dla biznesu, administracji i organizacji pozarządowych. Interesuje ją to, co działa w psychologii. Popularyzuję wiedzę na temat siły i odporności psychicznej (mental toughness) prowadząc badania i warsztaty oraz pisząc artykuły i książki. Współautorka poradnika „Automotywacja. Odkryj w sobie sił ...
 • Prelegenci

  Stella Brala
  PRELEGENTKA Partner zarządzający Pracowni Doskonalenia Kompetencji www.pdk.edu.pl, Trener, Certyfikowany konsultant D3 oraz Reiss Motivation Profile. Certyfikacja pierwszego i drugiego stopnia trenera umiejętności psychospołecznych przyznana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka SWPS. Posiada doświadczenie w realizacji ponad 8000 godzin szkoleniowych z zakresu doskonalenia kompetencji miękkich i menedżerskich. Prowadzi treningi i szkolenia dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich oraz kształtowania kultury organizacyjnej, m.in. z zakresu świadomego przywództwa, zarządzania motywacją pracownic ...
 • Prelegenci

  Magdalena Nowacka
  PRELEGENTKA Trenerka, HR konsultant, doradca biznesowy, autorka z ponad 14-letnią praktyką zawodową w obszarze HR, tworzeniu i realizacji projektów szkoleniowo-doradczych. Jej doświadczenia zawodowe sięgają różnych kultur, branż i sektorów. Jest pasjonatką i promotorką zarządzania różnorodnością. Szkoli i doradza, pracując z klientami biznesowymi, organizacjami NGO, osobami indywidualnymi. Jest pasjonatką i promotorką rozwoju kobiet w organizacjach i od tego tematu, zaczęła się jej przygoda z zarządzaniem różnorodnością w biznesie.
Zapisz się już teraz

Kliknij w link i wypełnij krótki formularz.

Organizator potwierdzi Twoje uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy, w wiadomości e-mailowej.

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ
Partner biznesowy
Sponsor nagród
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni