Relacje z poprzednich edycji
11-12 października 2017, Rzeszów
HR na szpilkach 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji HR na szpilkach, która odbędzie się 11-12 października 2017. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są współczesne wyzwania HR, z jakimi te działy będą musiały zmierzyć się w 2017 roku.

Kiedy?
11-12 października 2017
Gdzie?
Hotel Rzeszów ****
aleja Józefa Piłsudskiego 44
35-001 RzeszówZobacz dojazd
Cena kongresu
199 zł + VAT Cena obejmuje: uczestnictwo w całodziennym wydarzeniu, lunch oraz przerwy kawowe. Materiały szkoleniowe zostaną udostępnione w wersji elektronicznej.
Cena warsztatu
490 zł + VAT dla Klientów MW
590 zł + VAT dla pozostałych Cena obejmuje: uczestnictwo w warsztacie, materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe.
 • Prelegenci

  Karol Zamojski
  PROWADZĄCY Współzałożyciel i menedżer Zakładu Napraw Biznesowych, marki zajmującej się diagnostyką biznesową, planowaniem strategicznym i szkoleniami wdrożeniowymi dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz organizacją konferencji naukowo-biznesowych, należącej do #pkw_group. Filozof i ekonomista. Od kilkunastu lat wykładowca, min. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnie wykładowca w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego. Praktyk biznesu, przedsiębiorca, doradca i mentor zarządów przedsiębiorstw, członek zespołów eksperckich przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wieloletni ekspert ...
 • Prelegenci

  Magda Zamojska
  PROWADZĄCA Menedżer i współzałożyciel #StyleSchool Experience Academy. Od 18 lat Trenerka w dziedzinie komunikacji behawioralnej (pozawerbalnej) i Neurolingwistyki w procesach relacyjnych (negocjacyjnych, sprzedażowych i rekrutacyjnych.) Master Trener, Coach i Mentor w zakresie szeroko pojętego rozwoju. Praktyk biznesowy w zakresie tworzenia projektów zarządzania systemowego i wdrażania. Specjalista w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Ekspert współpracujący z TVN Style i TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów „W poszukiwaniu piękna”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej Sposób na”.
 • Prelegenci

  Krystian Dryniak
  PRELEGENT Współzałożyciel i współwłaściciel agencji interaktywnej Social Media London StyleSp. zo.o. W sektorze mediów interaktywnych działa od 2005 r. Ekspert w dziedzinie zarządzania wizerunkiem firm w sferze digital oraz employerbrandingu online.Trener w Social Media Academy oraz wykładowca na Colegium Da Vinci w Poznaniu. Przez siedem lat mieszkał w Londynie zdobywając zawodowe szlify m.in. w agencji Link Humans, współtwórca Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na ponad 30 uczelniach w Polsce, współpracownik Business Centre Club, zapalony mówca i entuzjasta wystąpień publicznych. Pasjonat nowych technologii i mediów. Doradzał w zakresie social media, recruitment 2.0, employerbran ...
 • Prelegenci

  Anna Mikulska
  PRELEGENT Employer brandingiem zajmuje się od 2003 roku, pracowała w tym obszarze w korporacjach z branży konsultingowej i FMCG. Jest współzałożycielką agencji MJCC, specjalizuje się w prowadzeniu projektów badawczych i strategicznych związanych z employer brandingiem i budowaniem zaangażowania. Wraz ze swoimi klientami zdobywała nagrody takie jak Employer Branding Excellence Awards, Złote Spinacze czy Pióro Roku.
 • Prelegenci

  Maja Gojtowska
  PRELEGENTKA Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na swojej stronie www.gojtowska.com.
 • Prelegenci

  Justyna Faliszek-Majewska
  PRELEGENTKA Wizażystka-stylistka, psycholog, trener. Manager, wykładowca stylizacji, analizy kolorystycznej i psychologii wizerunku w szkole wizażu i stylizacji Maquillage Art w Rzeszowie. Klientom indywidualnym pomaga odkryć i zrozumieć siebie, a efekcie stworzyć czytelny, współpracujący z nimi wizerunek, styl. Swoją wiedzą o modzie i stylu dzieli się z czytelnikami swojego bloga Fashavable.com. W portfolio posiada sesje reklamowe i wizerunkowe dla artystów i ludzi biznesu, a stylizowane przez nią edytoriale publikowane są przez magazyny o zasięgu międzynarodowym. W sposób szczególny interesuje ją wpływ wizerunku na jakość. życia. Jej portfolio można zobaczyć na jej stronie: GabinetStylu.p ...
 • Prelegenci

  Łukasz Szymula
  PRELEGENT Łukasz Szymula – doświadczony menadżer, facylitator, coach, trener biznesu, master Reiss Motivation Profile, trener FRIS Style Myślenia i Działania. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie i studiów doktoranckich na SGH w Warszawie, uczestnik Elite Leadership Program i The Strategic Leadership Academy Harvard Business Review. Swoją karierę zawodowa związał z marketingiem i e-commerce, pracując na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach, jak i w agencjach mediowych i reklamowych. Współtwórca kilku start-upów technologicznych. Obecnie Regional Director CEE w firmie Tradedoubler i członek rady nadzorczej Izby Gospodarki Elektronicznej.  Prywatnie pasjonat nur ...
Zapisz się już teraz

Kliknij w link i wypełnij krótki formularz.

Organizator potwierdzi Twoje uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy, w wiadomości e-mailowej.

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ
Partner biznesowy
Sponsor nagród
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni